Lokalizacje naszych cukiernii

Dlaczego nasze ciasta?

Nasze ciasta opieramy na tradycyjnych składnikach i recepturach wypracowanych od początku istnienia firmy.

Ekologiczne owoce

Używamy tylko naturalnych i ekologicznych owoców, by zapewnić najwyższą jakość naszych wypieków.

Wieloletnia tradycja

Nasza cukiernia działa od wielu lat, przekazując tajniki rzemiosła z pokolenia na pokolenie.

Różnorodność

Oferujemy szeroką gamę wypieków, od tradycyjnych ciast po nowoczesne desery.

Najlepsze torty

Nasze torty są nie tylko piękne, ale przede wszystkim smaczne.

Produkty lokalnych dostawców

Współpracujemy z lokalnymi
dostawcami, by nasze
ciasta były świeże i pełne
autentycznych smaków.

Dostępne od ręki

Wiele naszych wypieków jest dostępnych od ręki, idealnych dla niespodziewanych gości czy nagłych zachcianek.

Grabina

Nd - Pn: 10:00 - 18:00
Wt - Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 8:00 - 17:00

Niemodlin

Pn - Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 8:00 - 13:00
Nd: Zamknięte

Prószków

Pon: 09:00 - 16:00
Wt - Pt: 08:00 - 16:00
Sob: 8:00 - 13:00
Nd: Zamknięte

Cukiernia Grabina

Cukiernia Grabina

Łączymy tradycję i dobry smak! Od lat stawiamy na tradycyjny smak, zachowując przy tym najwyższą jakość wyrobów, co doceniają wielbiciele naszych słodkości.

Cukiernia Grabina to rodzinna firma cukiernicza z Grabiny, w województwie opolskim. Od wielu lat zajmujemy się wyrobami cukierniczymi, które zachwycają wielbicieli słodkości. W swojej pracy stawiamy na tradycję i jakość! Współpracujemy z wieloma sklepami, firmami, hotelami i restauracjami. Dbamy o smak i zadowolenie naszych klientów, którzy stale do nas wracają.

W naszym asortymencie odnajdziecie ciasta z kremem, z bitą śmietaną, kruche oraz drożdżowe. Wśród tortów zachwycicie się doskonałym smakiem i wyglądem. Oferujemy torty z kremem i bitą śmietaną.

Grabina

Nd - Pn: 10:00 - 18:00
Wt - Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 8:00 - 17:00

Niemodlin

Pn - Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 8:00 - 13:00
Nd: Zamknięte

Prószków

Pon: 09:00 - 16:00
Wt - Pt: 08:00 - 16:00
Sob: 8:00 - 13:00
Nd: Zamknięte

Cukiernia Niemodlin

Cukiernia Niemodlin

Połączenie tradycji z doskonałością smaku! Od lat pielęgnujemy tradycyjne receptury, dbając jednocześnie o najwyższą jakość naszych produktów, które zdobywają serca miłośników słodkości.

Cukiernia Grabina w Niemodlinie to kolejny oddział naszej rodzinnej firmy cukierniczej. Z dumą kontynuujemy tradycję, którą zapoczątkowaliśmy w Grabinie, w województwie opolskim. Nasza pasja to wypieki cukiernicze, które nieustannie zachwycają smakoszy. W każdym cieście i torcie kryje się tradycja połączona z jakością. Dbamy o to, aby każdy klient wrócił do nas po więcej.

W ofercie naszego oddziału w Niemodlinie znajdziecie ciasta z kremem, z bitą śmietaną, kruche oraz drożdżowe. Nasze torty zachwycają nie tylko smakiem, ale także wyjątkowym wyglądem. Oferujemy torty z kremem i bitą śmietaną. Serdecznie zapraszamy do naszej cukierni w Niemodlinie.

Cukiernia Prószków

Cukiernia Prószków

Harmonia tradycji i wyśmienitego smaku! Niezmiennie od lat pielęgnujemy wartości tradycyjnych receptur, dbając jednocześnie o niezrównaną jakość naszych słodkości, które zdobywają serca smakoszy.

Cukiernia Grabina w Prószkowie to nowy rozdział w historii naszej rodzinnej firmy cukierniczej. Z dumą rozwijamy tradycję, którą zaczęliśmy w Grabinie, w województwie opolskim. Nasza misja to dostarczanie wypieków, które każdego dnia zachwycają miłośników słodkości.

W każdym produkcie łączymy tradycję z doskonałością. W asortymencie naszego oddziału w Prószkowie odkryjecie ciasta z kremem, z bitą śmietaną, kruche oraz drożdżowe. Nasze torty nie tylko zachwycają smakiem, ale także artystycznym wykonaniem. Oferujemy torty z kremem i bitą śmietaną. Serdecznie zapraszamy!